Funkcionālie dzērieni

 

PROJEKTA MĒRĶIS

Tiks radīti jauni produkti – funkcionālie dzērieni, kuros kā izejvielas tiks izmantoti Latvijā audzēti augļi, ogas un ārstniecības augi un kuri nodrošinātu pienācīgu enerģija līmeni un uzturētu cilvēku možu un aktīvu visu dienu un dzērienus ar nomierinošu iedarbību, kuri stabilizēs organismu stresa situācijās un ļaus atgūt spēkus.

Dzērieniem nav pievienots papildus cukurs. Saldums ir iegūts, pievienojot dabīgi saldu ābolu sulu. Produkts ir piemērots veselīga dzīvesveida piekritējiem, kā arī cilvēkiem ar strauju un aktīvu dzīvesveidu.  

 

PAR DZĒRIENIEM

Katram no 5 dzērienam piemīt sava funkcionālā nozīme – Možuma, enerģijas nodrošināšanai; Spēka atjaunošanai; Miega uzlabošanai; Stresa mazināšanai; Vielmaiņas uzlabošanai. Katra funkcionālā dzēriena sastāva ir Latvijā audzētu ārstniecības augu uzlējumi, kā arī auksti spiesta augļu/ogu sula, kas nav ražota no koncentrātiem.
 

 

Katram no 5 dzērienam piemīt sava funkcionālā nozīme:
  • Možuma, enerģijas nodrošināšanai
  • Spēka atjaunošanai
  • Miega uzlabošanai
  • Vitaminizējošais
  • Vielmaiņas uzlabošanai

DZĒRIENU FUNKCIJA UN PIEDĀVĀTAIS SASTĀVS

Možumam, enerģijas nodrošināšanai

Funkcija – kad ir sagurums, tad jādzer šis. Attiecas gan uz šoferīšiem, gan darbā sagurušiem cilvēkiem!

Piedāvātais sastāvs: Bumbieru sula, dzērveņu sula, upeņu sula + citronliānas augļi un zariņi, monardas laksti, baltais āboliņš.

Enerģijas atjaunošanai. Spēka atjaunošanai, fitnesam.

Funkcija – viss, kas nepieciešams mūsdienu skrienošajai sabiedrībai, kuras iet uz sporta zāli, lai uzturētu sevi formā un lai dabūtu sevī iekšā tās vielas, kuras nepieciešamas aktīva dzīves veida piekritējiem

Piedāvātais sastāvs: Upeņu sula, ābolu sula + ugunspuķes laksti (ziedošas galotnes ar lapām), pelašķa ziedi, baltais āboliņš

Miegam. Nomierinošais.

Funkcija – nomierināšanai, kad ir stress, vai nevar aizmigt, nomierināties, tad šis būtu jādzer!

Piedāvātais sastāvs: Ābolu sula, ķiršu sula, aveņu sula + vīgriezes ziedi, melisas lapas, raudenes laksti.

Visplašākais – vitaminizējošais!

Funkcija – Paredzēts gan bērniem, gan pieaugušajiem. Dzēriens, kurā būtu kopējs vitamīnu koplekss, kas nepieciešams katram cilvēkam!

Piedāvātais sastāvs: Ābolu sula, smiltsērkšķu sula , upeņu sula, aveņu sula, zemeņu sula + gaiļbiksītes lapas, upeņu lapas, mežrozītes augļi, piparmētras, nātru lapas, virši.

Vielmaiņas uzlabošanai. Diētiskais.

Funkcija – Diētiskais – nedrīkst pievienot cukuru, tikai tik cik ir dabīgi ogās Paredzēts cilvēkiem, kas vēlas nomest svaru, vai aktīvi seko līdzi tam, ko viņš ēd, dzer utt. Dod Tev visu, ko vajag, bet bez cukura!

Piedāvātais sastāvs: Bumbieru sula, dzērveņu sula, jāņogu sula, melleņu sula, kumelīšu ziedi, pūķgalve, zemeņu čagas.

Adrese

Lazdu iela 1, Salaspils,

Salaspils novads LV-2169

Kontakti

Valdis Ieviņš

+371 29372304

lpksbok@e-apollo.lv

Darba laiks

Darba dienās: 10:00 – 18:00